Toneelstuk 7e klas

Deze week voert de 7e klas twee keer het toneelstuk  "Niña en het stroganovski sieraad" op. Vol komische scènes, goed acteerwerk en een verrassend slot!

IMG2966 

 

  • Hits: 39

Onderweg naar Samen

Wat hebben we genoten van de kunstzinnige afsluiting van de 8e klas! Met de voorstelling 'Onderweg naar Samen' brachten ze op 7 juni twee keer een uitvoering op de planken vol muziek, dans, toneel, euritmie, sport en kunst! Wat hebben de leerlingen geweldig hun best gedaan, wat hebben veel ouders zich ingespannen om dit mogelijk te maken en vooral: wat heeft Christie Rosseel een prachtige productie gerealiseerd. Hulde en lof!! 

IMG2828 

 

  • Hits: 43

Periode Natuurkunde 7e klas

Wat een pareltjes weer! In de periode Natuurkunde leerde de 7e klas van alles over Mechanica en werkten ze aan een werkstuk en een poster over geluid, kleur, licht en andere natuurkundige onderwerpen. Het resultaat was heel divers, creatief, kleurrijk én informatief!

collage-natuurkunde

 

  • Hits: 40

Talentspecial Toneel

Wat gebeurt hier nou? Vallen de 7e klassers allemaal flauw? Nee hoor, dit is een oefening voor het toneelstukje "Niña en het Swarovski-sieraad" dat de klas op 11 en 13 juni gaat laten zien. Talentspecial toneel op CSW Bestevaêr!

WhatsApp-Image-2019-05-24-at-091715

  • Hits: 42

Sprookjestheater

Hebben jullie het al gehoord? Dit najaar vieren we 100 jaar vrijeschool met een sprankelend Sprookjestheater! Aan dit initiatief van de Vrijeschool Zeeland gaan ook onze leerlingen meedoen! Hier lees je er alvast meer over, meer informatie volgt te zijner tijd.

headersprookjestheater-b4ba96b1

  • Hits: 152